Eğitim Bir Sen’den İGC’ye Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Eğitim Bir Sen İskenderun Şube Başkanı Cengiz Kaya ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

 

2024 yılının ilk mesai gününde kurum ve kuruluşları ile STK’ları ziyaret kapsamında İGC’yi ziyaret eden Eğitim Bir Sen yönetimini karşılayan Başkan Diyap Atar ve yönetim kuruluna çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Başkan Cengiz Kaya, Hatay’daki hoşgörü ve dayanışma kültürünün depremlerde ağır yara alan bölge halkının toparlanmasında etkili olduğunu ifade etti.

Tüm eğitim camiasının toparlanma sürecine önemli katkı verdiğini belirten Cengiz Kaya, tüm kesimleri kucaklayan bir anlayışla hareket ettiklerine de vurgu yaptı.

Başkan Diyap Atar da, Eğitim Bir Sen Başkanı Cengiz Kaya ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, bölge halkının yaralarının sarılması yönünde yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm eğitim camiasına teşekkür etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.