Yükseliş Kolejleri Genel Müdürü Öktem’den yeni yıl mesajı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yükseliş Kolejleri Genel Müdürü Aykut Davut Öktem Öğrencileri, Velileri, ve Bölge Halkının yeni yılını kutladı.
Aykut Davut Öktem, kutlamasında; “Yeni bir yılın eşiğindeyken, hepimizin içinde umut, sevinç ve heyecan dolu bir beklenti var. Geçtiğimiz yıl, birçok zorlukla karşılaştık, ancak birlikte, dayanışma ve kararlılıkla bu zorlukların üstesinden geldik.

Yeni yıl, yeni başlangıçları, yeni hedefleri ve yeni başarıları temsil eder. Yükseliş Koleji olarak, öğrencilerimizin her birinin kişisel ve akademik başarılarını kutluyoruz. Onların başarıları, bizim başarımızdır ve onlarla gurur duyuyoruz.

2024 yılında, Yükseliş Koleji’nin misyonunu sürdürmeye ve öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmaya devam edeceğiz. Onları, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, bilgili, etik değerlere sahip, sosyal sorumluluk taşıyan bireyler olarak yetiştirmeye devam edeceğiz.

Yeni yılın, tüm Yükseliş Koleji ailesine, velilerimize, öğrencilerimize ve bölge halkına sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. Hep birlikte daha nice yeni yıllara!” ifadelerine yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.