Gözdeki pek çok hastalığın tedavisi mümkün!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI OP. DR. AŞAN ŞAVATA PALMİYE’DE

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Aşan Şavata, İskenderun Palmiye Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başladı.

Alanında gerçekleştirmiş olduğu uygulamalardan söz eden Op. Dr. Şavata, “Akıllı mercek ameliyatı, şaşılık, göz kapağı estetiği ameliyatları, katarakt ameliyatlarını İskenderun Palmiye Hastanesi bünyesinde uygulamaya devam edeceğiz. Ayrıca; glokom (göz tansiyonu), ambliyopi (göz tembelliği), göz kuruluğu, yaşa bağlı makülade jenerasyonu (sarı nokta hastalığı) tanı, takip ve tedavisi, göz kapağı kist, tümör ve diğer lezyonlarının ameliyatları, glokom ve katarakt ameliyatlarını uygulamaktayız. Görme alanı ve FFA (göz anjiyografisi) ile gözdeki pek çok hastalığın tedavilerini uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Op. Dr. Aşan Şavata Kimdir?

1984 yılı Malatya doğumlu olan Op. Dr. Aşan Şavata, 2002-2009 yıllarında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tam burslu olarak tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’ndaihtisasını tamamlayan Op. Dr. Aşan Şavata; 2015 yılında İskenderun Devlet Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak, 2023 yılında Ada Göz Tıp Merkezi’nde çalışmasının ardından, 2023 yılı Aralık ayı itibariyle İskenderun Palmiye Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.