“DİN GÖREVLİLERİMİZ TOPLUMUMUZUN EN ÖNEMLİ ÖNCÜLERİNDENDİR”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısı ile din görevlileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

 

İskenderun Belediyesi Millet Parkı Sosyal Tesisinde düzenlenen programlarda Başkan Fatih Tosyalı, İl Müftüsü, Belen ,Arsuz, Payas, Dörtyol ve Erzin İlçe Müftüleri ile bu ilçelerde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ TOPLUMUN TEMELİNDE VE MERKEZİNDE BULUNMAKTADIR


Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle bir arada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Camiler ve din görevlileri toplumun temelinde ve merkezinde bulunmaktadır. Camiler, toplumumuzun kalbinde yer alan kutsal mekânların başında gelir. Camilerimiz, birliğin sembolü olan yegane mekandır.  Kendilerini, milletimizin dini ve manevi hayatına hizmete adayan din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı ayrı ayrı kutluyorum. Programımıza teşrif eden din görevlilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Düzenlenen programlara katılan İl Müftüsü, ilçe müftüleri ve din görevlileri ise her daim Başkan Tosyalı ile iletişim halinde olduklarını belirterek camilerin bakım, onarım, tadilat, yenileme ve temizlik çalışmalarına vermiş oldukları desteklerden dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.