GAZETECİ ZEKİ KUTLU DÜNYA EVİNE GİRDİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatayanaliz haber sitesi sahibi Gazeteci Zeki Kutlu, Şerife Yağcıoğlu ile hayatını birleştirdi.

İskenderun Belediyesi Evlendirme Dairesinde gerçekleştirilen nikah töreni ile hayatlarını birleştiren Şerife Yağcıoğlu ile Zeki Kutlu’nun nikah şahitliklerini, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilcisi Akın Bodur ile işinsanı Veysi Tarhan yaptı.

Şerife Yağcıoğlu ile hayatını birleştiren Zeki Kutlu’nun bu mutlu gününe İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Belediyesi Başkan Yardımcısı M. Ali Dokuzoğlu, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, Gazeteci dostları ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Atılan imzaların ardından nikah memuru tarafından evlilik cüzdanı Şerife Kutlu’ya takdim edildi. Mutlulukları yüzlerinden eksik olmayan Şerife ve Zeki Kutlu davetlilerin tebriklerini kabul ettiler.

Gazeteci Zeki Kutlu, böylesine mutlu bir günde kendilerini yalnız bırakmayarak çok değerli vakitlerini ayıran, meslektaşlarına ve tüm konuklara teşekkür etti.

Basın camiası olarak bizlerde meslektaşımız Zeki ve Şerife Kutlu’ya mutluluklar diliyoruz.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.