MERHUM GAZETECİ SEMİR YAZICI’NIN KIZI DÜNYA EVİNE GİRDİ!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

2021 yılında hayatını kaybeden Gazeteci Semir Yazıcı’nın kızı dünya evine girdi. Merhum Gazeteci Semir Yazıcı ve Nesrin Yılmaz çiftinin biricik güzel kızları Hemşire Selin ile Atra-Muti Tum çiftinin yakışıklı oğulları Doktor Kenan, muhteşem bir törenle evlendi.

İskenderun’un yetiştirdiği en önemli gazetecilerden biri olan ve yıllardır Mega Medya Grubu Genel Müdürlüğünü başarıyla yapan, Mega Radyo’da yaptığı programlarla, kente büyük değer katan merhum Semir Yazıcı’nın biricik hemşire kızı Selin Yazıcı bu mutlu gününde duygu dolu anlar yaşadı.

Düğüne; genç çiftin arkadaşlarının yanında, her iki ailenin akrabaları, dostları ve Mega Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun ile Genel Müdür Mustafa Mert de katıldı.

Genç çiftin mutluluğu yüzlerinden okunurken, Selin ve Kenan çifti ile aileleri, düğüne yoğun ilgi ve katılım gösteren misafirlerle de tek tek ilgilendi.

Nikah ve düğünle gerçekleşen törende genç çift bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi.

Basın camiası olarak biz de Hemşire Selin Yazıcı ve Doktor Kenan Tum çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.