İTSO’dan Belen Kaymakamına ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz’ı Ziyaret Etti

“Belen-İskenderun Sınırlarında Kurulacak Olan Küçük Sanayi Sitesinin Yer tahsisi Görüşüldü”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, 3.Grup Meclis ve meslek Komite üyeleri,Abdurrahman Bilgili ve Hasan Fehmi Keskin ile birlikte Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve Belen Milli Emlak Şefi Cihan Durmuş’u ziyaret ettiler.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İskenderun ve Belen sınırları içerisinde Otobanın hemen üst kısmında yer alan arazilerin İskenderun Küçük Sanayi Sitesine yer tahsisi konuları görüşüldü.

İskenderun’a daha modern bir Sanayi Sitesinin kurulması için Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz’ün  yoğun çaba sarf ettiğini ve her zaman yanlarında olduklarını belirten İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Bizler de oda olarak Sanayi Sitesinin taşınmasını ve daha modern tesislerde sanayi esnafımızın  faaliyetlerde bulunmalarını temenni ediyor,  bu konudaki çalışmaların hızlandırılması noktasında hareket ediyoruz ” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belen Kaymakamı  Mahmut Sami Yılmaz ise, İskenderun ve Belen sınırları içerisinde kurulması planlanan Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınması ve yer tahsisleri konusunda hem fikir olduklarını vurguladı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.