AFAD BAŞKANI OKAY MEMİŞ BAŞKAN TOSYALI İLE BULUŞTU: TOSYALI: AFAD İLE ELBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AFAD ile elbirliği içerisinde çalıştıklarını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ankara’da AFAD Başkanı Okay Memiş’i ziyaret etti.

 

AFAD ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR

Kentimizde yaşanan büyük afetin ardından AFAD ile sürekli diyalog halinde olduklarını belirten Başkan Tosyalı,” yaşamış olduğumuz afet sonrasında kentimizde devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili AFAD Başkanımız ile istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Bundan sonra da yine şehrimizin yeniden inşasında, yeni kurulacak sahalarda, geçici işyerlerinin oluşturulmasında ve diğer konularda bu faaliyetlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren AFAD Başkanı Okay Memiş ise ,  “Hatay ilimiz ve İskenderun’umuz depremden olumsuz etkilendi. Deprem sonrası bölgede devam eden çalışmalarımız var. İskenderun Belediyemiz bu çalışmalara büyük destek veriyor. Başkanımıza ve ekibine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Bölgede planlanan çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Depremden etkilenen şehirlerimizi yeniden güçlü bir şekilde hep birlikte ayağa kaldıracağız dedi.

Başkanı Tosyalı daha sonra AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Dr. Yalçın Eyigün‘ü ve TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük‘ü ziyaret ederek kentimizde devam eden ve planlanan projelerle ilgili görüşme gerçekleştirdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.