Belen Yöneticilerinden Anlamlı Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ve Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Belen’de faaliyet gösteren Beyaz Melek Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek, bakıma muhtaç, dezavantajlı ve psiko-sosyal destek alan vatandaşları ziyaret ederek tek tek sohbet ettiler.

Bakım merkezinde kalan ve talepte bulunan dezavantajlı hastaların taleplerinin de not alındığı programda, kurum yöneticileriyle yapılan istişare toplantısında hastalara verilen hizmetler, sosyal çalışmalar ve kurum işleyişiyle ilgili istişarede de bulundular.
6 Şubat depreminde il genelindeki bakıma muhtaç hastaların nakli ve bakımlarını da üslendikleri için yöneticilere teşekkür eden Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve Belediye Başkanı İbrahim Gül program sonunda ise bakıma muhtaç dezavantajlı bireylerin isteği üzerine, hep birlikte İstiklal Marşını okuyarak, şarkılar söylediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.