SAMANDAĞ’DA KAZANLAR DEPREMZEDELER İÇİN KAYNIYOR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

SAMANDAĞ BELEDİYESİ AŞEVİ’NDE KAZANLAR DEPREMZEDE VATANDAŞLAR İÇİN KAYNAMAYA DEVAM EDİYOR.

Samandağ Sutaşı Mahallesi Devlet Hastanesi yanında hizmet vermeye devam eden Samandağ Belediyesi Aşevi’nde kazanlar depremzede vatandaşlar için kaynamaya devam ediyor.

 

Deprem felaketinin ardından vatandaşların sıcak yemek ihtiyacını karşılamak için Samandağ Devlet Hastanesi yanında kurulan Samandağ Belediyesi Aşevi,  günde 2 öğün yemek çıkararak 1000 kişiden fazla vatandaşa sıcak yemek imkanı sunmaya devam ediyor.

 

Samandağ Belediyesinden yapılan açıklamada; ” Yaşadığımız bu zor süreçte vatandaşlarımızın sıcak yemek ihtiyacını karşılamak için Samandağ Belediyesi Aşevi’ nde kendi ekiplerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vatandaşlarımızın yemek ihtiyacını karşılamak için Samandağ Belediyesi Aşevinde ( Samandağ Devlet Hastanesi yanı), Belediye ekiplerimiz tarafından her gün birçok farklı çeşit yemek ile günde 2 öğün yemek çıkararak günde toplam 1000’den fazla vatandaşımıza sıcak yemek imkanı sunuyoruz. Dayanışma ile bu zor günleri hep birlikte aşacağız.” ifadelerine yer verildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.