Gürgen: ’’Yapılacak olan çalışmaları Kırıkhan halkımıza göstermemiz lazım”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan  imar ve inşası noktasında yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere Kırıkhan’a gelen Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, kaymakam Fikret Dağ ve kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Kırıkhan  Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda; şehrin yeniden ayağa kaldırılması noktasında gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlar, imar planları, kalıcı konut ve iş yerlerinin inşası, hasarsız ve az hasarlı inşaatların devamı, yerinde dönüşüm çalışmaları gibi pek çok konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Gürgen toplantıda ’’Yapılacak olan çalışmaları Kırıkhan halkımıza göstermemiz lazım.’’dedi.

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Ayhan Yavuz , “Alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şehrimize gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcımız Sayın Vedad Gürgen, Milletvekilimiz Hüseyin Yayman, Kaymakamımız Fikret Dağ ve İlçe Başkanımız Ömer Erdal Çelik ile  istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. İlçemiz’in imarı ve inşası noktasında yürütülen ve planlanan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Şehrimizin tekrar ayağa kaldırılması noktasında bakanlığımız ve tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah el birliğiyle ilçemizi daha güçlü bir şekilde tekrar ayağa kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrasında Bakan Yardımcısı Gürgen ve beraberindekiler ilçe esnafını gezerek vatandaşların sorun ve önerilerini çözme noktasında bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.