İTSO Binasında Tadilat Çalışmaları Başladı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Bölgemizde 6 Şubat tarihinde meydana gelen deprem felaketinde, az hasar gören İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası binasında, bakım onarım ve tadilat çalışmalarına başlandı

Üyelerine kendi binalarında hizmet verebilmek için çalışmalarına hız veren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, binanın temel kısmından başlayarak, iç ve dış cephesini de bakım ve onarımdan geçiriyor.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Hizmet binası, yetkililer tarafından yapılan kontrollerin ardından az hasarlı olarak belirlendi. Bizlerde oda olarak binamızın, tüm kontrollerini testlerini yaptırmak sureti ile çalışmalarımıza hız verdik.

.

Şu an binamızın giriş ve zemin kısmından başlayarak, bina içerisindeki hasarlı olan yerlerin bakım ve onarımlarına başladık. En kısa zamanda bakım onarım ve tadilat çalışmalarını tamamlayarak, binamıza girmeyi ve üyelerimize kendi binamızda hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.