İTSO’da 17.Meslek Komitesince Seyahat Acentelerine Yönelik İstişare Toplantısı düzenlendi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında, 17.Meslek Komitesince Seyahat Acentelerine yönelik istişare toplantısı düzenlendi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 17.Grup Üyeleri Levent Yaman ve Canan Gürpınar toplantının açılışını ve sunumunu gerçekleştirdiler.


İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Uysal, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Hatay Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aycıl ve TÜRSAB yetkilileri, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, 17.Grup Meslek Komite ve üyelerinin katıldığı toplantıda, bölgemiz turizmi ve Seyahat Acentelerinin sorunları görüşüldü.

Deniz şehri olan İskenderun’un turizmden yeteri kadar pay alamadığı belirtilen toplantıda, Otellerin, Restoranların durumu, Deniz, Kara ve Hava yollarındaki ulaşımlar, deniz ürünlerinin daha çok tanıtılması, şehrin giriş ve çıkış noktalarına İskenderun’u vurgulayan görsellerin konulması, yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda birlikte hareket edilmesi, Turizm Acenteleri ile oda üyelerinin avantajlı seyahat etmeleri konusunda çalışmalar yapılması hususları görüşüldü.
Toplantı karşılıklı plaket takdimi ile son buldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.