MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’danİTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Milletvekili Kaşıkçı; “Alın Terimiz İle Üreterek Dışa Bağımlılıktan Kurtulabiliriz”

Published on:  /   Yorum yapılmamışMHP Hatay milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Belediye Başkan Yardımcı Ahmet Keskin, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve İlçe Yönetimi, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
MHP Hatay milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve MHP Heyetini, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve meclis üyeleri karşıladı.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, ülke ve bölge ekonomisindeki son gelişmeler değerlendirildi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, bölgemiz ekonomisindeki son gelişmeler, sektörlerde yaşanan sorunlar hakkında milletvekili Lütfi Kaşıkçı’ya bilgiler verdi.


MHP Hatay milletvekili Lütfi Kaşıkçı ziyarette, ülke ekonomisindeki son gelişmeler hakkında İTSO Yönetimini bilgilendirdi. Milletvekili Kaşıkçı, “Alın Terimiz İle üreterekİstihdam Odaklı Hedefimiz Olmalı. Yatırım yaparak kendi üretim tesislerimizi fabrikalarımızı kurmak zorundayız. Türkiye’de üretim yapacak, istihdam oluşturacak potansiyellerimiz mevcut. Sizler İş dünyası olarakbölgemizde ihracat ve istihdam odaklı çalışıyorsunuz, üretiyorsunuz ve binlerce insanımıza iş aş ekmek veriyorsunuz. Ülkemiz genelinde de bu üretim odaklı yatırımlar yapılmalı, ihracatımız arttırmalı böylecedışa bağımlılıktan kurtulabiliriz. Ülkemizde üretime dayalı politika izlenmesi durumunda çok daha güçlü bir ülke olabiliriz” dedi.
MHP Hatay milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve MHP Heyetinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Fuat Keser, Nedim Şaban, Yılmaz Çağan, İTSO Katip Üye Süleyman Kurtoğlu, Meclis üyeleri, İş insanları, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.