Arsuz’dan iki sporcu Milli Takım’a gitti!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Bölgesinin plaj futbolunda önemli çalışmalar elde eden Spor adamı Ayhan Dik ve Arsuz Belediyesi TFF Plaj Futbolu Ligi 2022 Süper Finallerinde gerçekleştirilen performans sonrasında iki oyuncunun milli takıma gittiğini duyurdu. “TİFTİK Grup ARSUZ BELEDİYE” TFF Plaj Futbolu Liginden iki oyuncusunu plaj milli takımına gönderdi.

İskenderun Gazeteciler cemiyetinde basın açıklaması yapan spor adamı Ayhan Dik, gelişmeliri gazetecilerle paylaşarak bu önemli başarı bölgemizin grurudur Kaleci Eşref Barış Mengiç ile oyuncu Kerem Palta’yı kutluyorum dedi.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise “bölgemizin sporcularının milli takımda olmasını kutluyorum” dedi.
Milli takıma çağrılmasından dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren Kerem Palta, “orada kalıcı olmak istiyorum” diye konuştu.
Arsuz Belediyesi Kültür Müdürü Hüseyin Yangın ise bölgemizde plaj futbolunun gelişmesinde ciddi katkısı olan , Ayhan Dik’e çok şey borçlu oluklarını ifade etti.

Ayhan Dik ise bunun bir ekip işi olduğunu belirterek “bu başarılarda Fikret Kayalı Engin Canımoğlu Bülent Kalın gibi ismini saymakta zorlandığım birçok isim var” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.