İTSO Başkanı Yılmaz, “Eğitimin yanında Dürüst Olun, Hayat Sınıfını Kazanır Geçersiniz”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter ve Mahir Taner Birey Okullarını ziyaret ettiler.

Birey Okulları Kurucusu ve sahibiMurat Soyak İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcıları  Muhsin Yeter ve Mahir Taner’i okul girişinde nezaketle karşıladı.

Birey Okulları Kurucusu ve sahibi Murat Soyak ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, eğitim öğretim ile ilgili genel konular değerlendirildi.

Birey Okullarında eğitim öğretim gören öğrencileri de sınıflarında ziyaret eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, öğrencilerle sohbet ettiler.

Birey Okulunda eğitim gören öğrenciler, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı güler yüzle karşıladılar.  İTSO Başkanı Yılmaz sınıfta yaptığı konuşmasında; “Bende sizler gibi bu sıralardan geçtim. Öğretmenlik yaptım, Uzun yıllar eğitim sektöründe yer aldım. Şu an Ticaret ve Sanayi Odasının Başkanlığını yapıyorum. Sizler çok şanslısınız, Eğitim gördüğünüz bu okulun sınıfların kıymetini çok iyi bilin. Eğitim öğretimin yanında dürüstlük te çok önemli. Dürüst olursanız hem daha çalışkan ve başarılı olur hem de prestijli olur saygınlığınız artar, hayatta da sınavı geçmiş olursunuz. Tüm bunların yanında   üretmekte lazım. Gördüğünüz eğitimlerden şayet bir şeyler üretebiliyorsanız çok daha başarılı olacağınıza eminim. Bizler eğitimciler olarak uzun yıllar bu sektörde yer aldık ve öğrencilerimizin genel sorunlarını biliyor ona göre analiz ediyoruz. Sizlerde de bu ışığı ve geleceği görüyorum. Murat Hocamın kaptanlığında yoluna emin adımları yürüyen ve her geçen yıl kadrosunu genişleten ve İskenderun eğitim sektöründe istikrarlı bir ivme yakalayan Birey Okulları ekibini tekrar tebrik ediyor, eğitim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.