İskenderun TSO Anadolu Lisesi’nden İTSO’ya ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun TSO Anadolu Lisesi  Müdür ve Öğretmenlerinden İTSO’ya Nezaket Ziyaret…

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının adını taşıyan Anadolu Lisesinin  Müdürü İbrahim Bilgin ve Öğretmenleri nezaket ziyaretinde bulundular.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının adını başarı ile temsil eden ve öğrencilerin başarısı için yoğun çaba sarf eden Okul müdürü İbrahim Bilgin ve öğretmenlere ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, her zaman için eğitime ve eğitimcilere destek verdiklerini vurguladı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi  Müdürü  İbrahim Bilgin, Okul idarecileri olarak Ticaret Odamızın adını taşıyan lisemizinbaşarı grafiğini daha yukarılara çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.  Açıldığı günden bu yana her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Odamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

İskenderun TSO Anadolu Lisesi  Müdürü  İbrahim Bilgin’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.