Yurtdışında çare bulamadı, Gelişim’de ağrılarından kurtuldu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yaklaşık iki aydan bu yana bel fıtığı problemi bulunan 54 yaşındaki Sevim Orhan, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde gerçekleştirilen başarılı operasyonla sağlığına kavuştu.  Yurtdışında gördüğü tedavilerden fayda bulamayan Sevim Orhan, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Doğan Değirmenci’nin gerçekleştirdiği bel fıtığı ameliyatıyla, ağrılarından kurtuldu.

Hastaya, mikrocerrahi ile lomber disk cerrahisi tekniği uyguladıklarını belirten Op. Dr. Doğan Değirmenci, “Sağ bacak ağrısı ve güç kaybışikâyetleriyle polikliniğimize başvuran hastamızda;yapılan tetkikler sonucunda bel fıtığı olduğunu teşhis ettik. Mikro cerrahi tekniği ile gerçekleştirdiğimiz başarılı bir ameliyat sonrası hastamızı ertesi gün taburcu ettik. Hastamızın artık ağrısı yok, ayağını hareket ettiriyor” açıklamasında bulundu.

 

“Ameliyat sonrası ağrılarım son buldu”

Ağrılarının artık dayanılmaz bir hal aldığını ifade eden Orhan, ameliyat sonrası sağlığına kavuşmasına vesile olan beyin cerrahisi ekibine teşekkürlerini sunarak, “İki aydan beri devam eden sağ bacak ağrım vardı. Yurtdışında yaşıyorum ve birçok merkeze başvurmama rağmen ağrılarım geçmemişti. Doktorum Doğan Bey sayesinde eski sağlığıma kavuştum. Ağrısız bir hayatım var artık” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.