İGC’den protokol ziyaretleri

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Emniyet Müdürü Dinsever Kalkan, Arsuz CHP İlçe yönetimi ve ARİAD’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, turizm bölgesi olan ilçede sezonun açılmasıyla birçok etkinlik yapmayı planladıklarını belirtti. Kaymakam Sarı, Arsuz’da özel olarak düzenlenen bölgede trafiğe kapalı olmak kaydıyla yapılacak etkinliklerin ilçeye gelecek konukları da çok memnun edeceğine inandıklarını söyledi. Kaymakam Sarı, planladıkları her şeyi hayata geçirmek için yoğun şekilde çalıştıklarını da ifade etti.

İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli, yönetim kurulu üyeleri Sabahattin Uygun,  Hilmi Diken, Murat Tat ve Cuma Keseroğlu, Arsuz Emniyet Müdürü Dinsever Kalkan’ı da ziyaret etti. Ziyaret pandemi kuralları ile sohbet havasında geçti.

İGC Yönetimi CHP İlçe teşkilatını da ziyaret etti. Arsuz İlçe Başkanı Mahmut Şirin yaptıkları çalışmaları anlattı. Şirin, teşkilat binasında LGS’ye katılacak öğrenciler için ücretsiz kurslar açtıklarını belirtti. Şirin, Arsuz ilçesinin sorunlarını vatandaşlarla konuşarak raporlar haline getirdiklerini, ilgili makamlara sunduklarını da ifade etti.

İGC Yönetim Kurulu üyelerinin son durağı Arsuz İşadamları Derneği oldu. İGC yönetim,, Burada Başkan Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Ariad Başkanı Adnan Ağır, pandeminin olumsuz etkilerini yaşandığı şu süreçte kısıtlı da  olsa yaptıkları çalışmaları anlattı.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.