Camiler Cuma’ya hazırlandı…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yaşanan pandemi sürecinde İskenderun’daki camiler cuma gününe hazırlık amacıyla temizlendi. İskenderun Belediyesi, ibadethanelerde temizlik çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri periyodik bir şekilde cami ve ibadethanelerin temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”5 kişilik bir ekip ile hizmet veren ‘Cami İbadethane, Temizlik ve Dezenfekte Ekibimiz’ düzenli aralıklarla İskenderun’da bulunan tüm ibadethaneleri temizliyor. İskenderun genelinde bulunan tüm camileri, cem evlerini ve kiliseleri düzenli periyotlarla temizleyen ekipler temizlikleri günlük olarak sürdürüyor “dedi.

İskenderun halkının sağlıklı bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Vakumlu  süpürge ile temizlenen halılar, otomatik yıkama makinesi ile de yıkanıyor ve böylece halılar daha temiz hale geliyor. Ahşap ve seramik gibi yerler de özel temizlik malzemeleri ile siliniyor.Her şey halkınızın sağlığı için” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.