Payas Spor yönetimi ve sporcular yemekte buluştu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Casmin otelinde basın mensupları ile bir araya gelen Payas Spor’un çiçeği burnunda yeni başkanı Hakan Kayın, futbolculara seslendi…

“MUTLU, İNANMIŞ VE SORUSUZ SAHAYA ÇIKMANIZI SAĞLAYACAĞIZ”
Misli. Com 3. Ligi 1. Grubunda mücadele eden Akdeniz Temsilcisi Payas Spor’da Mart ayında yapılacak olan Kongrede iş başına gelecek olan Hakan Kayın idaresindeki yeni yönetim kurulu, Casmin otelinde basın mensupları ile bir araya gelerek futbolculara moral verdi.
 Prensipte anlaştıkları Teknik heyet ve  futbolcularında hazır olduğu  Casmin Otelinde Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Hakan Kayın, “Bizler yönetim kurulu olarak sizlerden hiç bir maddi beklentimiz yok. Tüm arkadaşlarımız kendi branşlarında kariyer sahibi insanlardır. Yönetim kurulu olarak imkanlarımız dahilinde Mutlu, İnanmış ve sorunsuz olarak sahaya çıkmanızı sağlayacağız. Sizlerin de bizlere inanarak takımımızı ligde bırakmak için var gücünüzle çalışacağınıza inanmaktayız. Payas Spor büyük bir camiadır. İnşallah bu sezon ligde kalır ve gelecek sezonda da iyi bir  takım oluşturarak üst liglere çıkmak için mücadele ederiz” dedi.

Bu arada bölgemizin saygın spor hukukçusu ve geçmiş yıllarda da Türkiye Futbol Federasyonunda çeşitli kademelerinde görev yapan ve bölgemizde bazı profesyonel kulüplerimizde Başkan yardımcılığı  yapan Cihan Önal, Payas Sporlu futbolcularla sohbet etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.