İSTE’de Hizmet İçi Eğitimler Başladı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yüksek öğrenimde sunmuş olduğu nitelikli eğitimle dikkatleri çekmeyi başaran İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), personellerine yönelik hizmet içi eğitimlerine de büyük önem veriyor.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) hızlanan kurumsal kalite çalışmaları kapsamında yeni bir hizmet içi eğitim seferberliğine daha başladı.

Öğrenciler ve vatandaşlar başta olmak üzere İSTE’ye yolu düşen herkese, daha kaliteli hizmet sunmak için üniversitede görev yapan tüm idari personellere, birimler bazında hizmet içi eğitimlere başlandı.

İlk Eğitimler Kurumsal Yazışma Ve Muhasebe Alanında

Verilen eğitimler kapsamında kurumsal yazışma sistematiği ve muhasebe ile ilgili konularda İSTE idari personeline bilgiler verilmeye başlanırken, ilerleyen süreçteyse iletişim alanında davranış bilimleri, halkla ilişkiler ve güzel konuşmaya yönelik bilgiler aktarılması planlanıyor.

Rektör Depci: “Kalitemizi Artıyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci de sunmuş oldukları kaliteli eğitimi, kaliteli hizmetle bir araya getirmek gayesinde olduklarını ifade ederek şöyle konuştu:

“Türkiye’nin en yeni üniversitelerinden biri olmamıza karşın başarıyla anılan bir üniversite olmamızı kaliteli bir eğitim vermemize borçluyuz. Bu kapsamda idari personelimizin kişisel gelişimlerine katkı sunmak adına hizmet içi eğitimlerimize yeniden başladık. Bu doğrultuda ki çalışmalarımız ilerleyen süreçte de artarak devam edecek” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.