BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN İGEV’E ZİYARET

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Güney Eğitim Vakfının eğitim konusunda başarılı çalışmalara imza attığını belirtti.

Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderun Güney Eğitim Vakfına ziyarette bulunarak vakıf yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Her zaman insan odakları çalışıyoruz. Eğitime gönül veren tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanındayız. Onların sorun istek ve taleplerini dinliyoruz. Çözüm yolları arıyoruz. Sosyal belediyelik anlamında sivil toplum kuruluşları ile ortak projeler geliştiriyoruz” dedi.

İGEV Başkanı Nihat Belli ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İGEV yönetici ve üyeleri ile karşılık fikir alışverişinde bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.