KALDIRIM İŞGALLERİNE GEÇİT YOK!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı bu yıl içinde 45 mahallede 135 bin ton sıcak asfalt gerçekleşeceğini söyledi. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Tosyalı İGC’yi ziyaret etti.


İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve ziyarete katılan üyelerle görüşen Başkan Tosyalı, belediyenin kentte yaptığı çalışmalar ve planladığı projeler hakkında bilgi verip, hizmetlere ilişkin görüş ve önerileri dinledi.
Belediye başkan yardımcısı Ayşe Neslihan Oğuzhan Akkoca ve belediyenin basın sorumlusu Ömer Soylu´nun da eşlik ettiği ziyarette, İskenderun´da kent içine 52 kilometrelik bisiklet yolu ve kültür-sanat-kongre merkezi çalışmasının sürdüğünü, Ziraat Bahçesi ile Millet Parkı alanlarına projelendirme çalışmasının devam ettiğini ifade etti.
Başkan Tosyalı ayrıca, kaldırım işgallerine geçit vermeyeceklerini belirterek, kurallara uyulması noktasında destek istedi.
Başkan Tosyalı, “Kaldırımlar vatandaşlarımıza aittir. Gelişigüzel işgaller konusunda vatandaşlarımızın tepkilerine kulak verdik” dedi.

“BU YERİ YEREL ESNAFIMIZ DA AÇALIM’
Yöresel fuarlar konusuna da değinen Başkan Fatih Tosyalı, “Biz her zaman esnafımızın yanında durduk. Yöresel fuara bu sene sadece bir haftalığına izin verdik. Yerel esnafımız istesin, bu alanı kendilerine de açmak isterim. Biz kimse mağdur olsun istemiyoruz. Ancak, bu fuarlar AVM’lere de taşınıyor. O vakit neden kimse konuşmuyordu? Şehir dışından gelip, burada esnaflık yapan ya da buradan şehir dışında iş kuran arkadaşlarımız var. İş yapmasınlar mı? Ben her konuda istişareye ve her türlü kolaylığı sergilemeye hazırım” dedi.
Başkan Fatih Tosyalı, gazetecilere lokum ikram ederek, görüş ve önerilerini dinledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.