İskenderunlu Sanatçı Yunus Bülbül’den Fatih Tosyalı’ya Sürpriz Beste

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderunlu Sanatçı Yunus Bülbül, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya, yaptığı çalışmaları ve verdiği desteklere sürpriz besteyle teşekkür etti. Başkan Başkan Fatih Tosyalı da yapılan bestenin kendisini duygulandırdığını söyledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sanata ve sanatçıya her zaman büyük önem verdiklerini belirtti.

Türk sinemasının ünlü oyuncularından, Yönetmen Yapımcı, Besteci ve Sanatçı Yunus Bülbül ve eşi Serap Bülbül, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,

‘ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediye olarak rutin hizmetlerimizin yanısıra bir çok sanatsal ve kültürel etkinlik düzenledik, düzenlemeye devam ediyoruz. Sosyal belediyecilik anlamında da bir çok başarılı çalışmaya imza attık. Bilindiği üzere pandemi süreci devam ediyor. İnşallah bu süreç bitecek.Tekrar halkımızla bir çok sanatsal etkinlikte tekrar buluşacağız. Ünlü sanatçımız Yunus Bülbül, Türkiye’de birçok sanatsal başarıya imza atmış hemşerimizidir. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

“Aldanma çocuksu mahsun yüzüne, Peri kızı, Suphanallah, Doğum günüm bana geldiğin gündür” gibi hafızalardan silinmeyen şarkıları seslendiren ve Talih kuşu, Bücür cadı, Hangimiz eşek, Can kardeşler gibi birçok filmde oynayan sanatçı Yunus Bülbül ise İskenderun’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek sanata ve sanatçıya destek olan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Sanatçı Yunus Bülbül, Başkan Tosyalı’ya sürpriz yaparak şarkı sözü besteledi.

Bestenin sözlerini ve nakaratını dikkatlice dinleyen Başkan Fatih Tosyalı, besteyi çok beğendiğini söyleyerek, kendisine armağan edilmesinden duyduğu memnuniyeti aktardı.

Yunus Bülbül’ün bestelemiş olduğu şarkı sözleri ise şöyle:

Sen çok yaşa başkanım

*

Güvenin adıdır Fatih Tosyalı

Sevgi ile gönüllerin eşsiz başkanı

Vadettiği herşeyi anında yapan

Vazgeçilmez İskenderun başkanı

*

Yürüdüğü yollardan sevgi kazanan

Senin benim herkesin, halkın adamı

İnşallah liglere geri dönecek

Turuncu mavimiz senle başkanım

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.