Kent Protokolünden şehit aileleri ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramı dolayısı  şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

Vatan savunmasında yaşamlalrını kaybeden kahraman şehitlerimiz için dualar ederek tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dilediler.

Belediye Bakan Fatih Tosyalı, ” Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlıklı ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. İlçe Kaymakamımız  ile birlikte, kentimizde ikamet eden gazilerimiz ve şehit ailelerimizi ziyaret ediyor, onların Ramazan Bayramlarını tebrik ediyoruz. Şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, yanlarında olmak bizleri de mutlu ediyor. Her zaman yanlarındayız” dedi. Gazi ve şehit yakınları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Ziyaretlerde şehitlerimizin ruhuna kuranı kerim okunarak tüm şehitlerimiz için dualarda edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.