Başkan Tosyalı, çalışmaları yerinde inceledi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Halkımıza en iyi hizmeti vermek için ekiplerimiz kentin birçok noktasında çalışmalarını sürdürüyor ” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Dokuzoğlu ve Ahmet Keskin ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yapmış oldukları çalışmaları yerinde inceledi.


Çalışmalar devam ediyor
Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Kent genelinde yol, bakım, yenileme ve parke çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımız ve muhtarlarımızdan tarafından gelen talepler hızlı bir şekilde yerine getiriliyor. Şuan da ekiplerimiz bir yandan yollarda parke döşeme çalışmaları yaparken, diğer yandan da asfalt yama çalışmalarını gerçekleştiriyor. Birçok çok noktada ise yol düzenleme, tesviye çalışmaları gerçekleştiriyor” şeklinde konuştu.

Şehrimizin çehresini değiştireceğiz

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediye olarak çalışmalarımızı belirli bir plan ve çalışma programı dahilinde yapıyoruz. Hep birlikte çok daha iyi hizmetler yapacağız. Şehrimizin çehresini değiştireceğiz. Mahallelerimizde yer alan sorunları biliyoruz. Muhtarlarımız ile sürekli iletişim halinde olarak sorunları yerinde tespit ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.