Hayzaran Ailesi Yasta

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinden biri olan Hayzaran ailesinin değerli büyüğü ve Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkan Vekili Murat Hayzaran’ın babası Mehmet (İmadettin) Hayzaran dualar içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Lütfiye Hayzaran’nın  eşi, Nesim, Cemile, Nalan, Sıtkı Hayzaran’nın babaları Merhum Mehmet Hayzaran’ın cenazesi Öğle Namazına müteakip Affan Camisinden kaldırılarak Antakya Yeni Mezarlıkta bulunan Aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlandı.

HBB Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Hamit Bal, Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Alkan, Hatay Ticaret İl Müdürü Halit İmrek ve resmi kurum müdürleri, STK Başkanları, siyasi parti temsilcileri ile iş insanları, Hayzaran ailesinin yakınları katıldı.

Affan Camii Taziye Salonunda Merhum Mehmet Hayzaran için 3 gün boyunca 15.00 – 17.00 saatleri arasında taziyelerin alınacağı belirtildi. Ekogündem Gazetesi olarak  Gazetesi olarak Merhum Mehmet Hayzaran’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.