Güngör, yeniden Hak-İş Hatay İl Başkanı

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Hak-İş Hatay İl Başkanlığına yeniden atandı.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanlığı görevini de yürüten  Mehmet Güngör,  sendikal faaliyetlerde gösterdiği azim ve gayreti Hak-İş Konfederasyonu çatısı altında da gösteriyor.


24.12.2019 tarihli yönetim kurulu kararıyla Hak-İş Hatay İl Başkanlığı görevine yeniden atanan Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Biz görev insanıyız ne görev verilirse elimizden geldiğince bilgi, birikim ve tecrübelerimiz ve ekibimizle birlikte bu görevi hakkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışırız. Bizlere yeniden Hak-İş Hatay İl Başkanlığı görevi verilmesinden dolayı onur duydum. Bu kutlu görevi hakkıyla yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gerek sendikal çalışmalarımız gerekse Hak-İş Hatay İl Başkanlığı görevini birlikte yürütmek bizler için büyük bir onurdur” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.