MÜSİAD Hatay Şube yöneticilerinden İTSO’ya nezaket ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Hatay Şube yönetim kurul üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen genel kurul sonrası göreve gelen ve böle ekonomisinin gelişmesi için çaba sarf eden iş insanı ve MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah Bozatlı, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine projeleri hakkında bilgiler verdi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette bölge ekonomisine değer katacak ortak projelerde birlikte hareket edilebileceğine vurgu yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “MÜSİAD yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Hepimizin ortak gayesi bölgemiz ekonomisine değer katacak projeler geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. İskenderun’da sivil toplum kuruluşların birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi ile bölgemizin gelişimine daha fazla katkı sunulacağı inancındayız. Bu bağlamda İTSO olarak bizler her zaman bölgemiz iş insanlarının ve sizlerin yanındayız” dedi.

MÜSİAD Hatay Şube yönetiminin ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit  Tennioğlu, Hıdır Güneş, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.