Palmiye Ailesi, İftarda Basın Mensuplarını Ağırladı

Yayım tarihi:  /   1 Yorum

İskenderun Özel Palmiye Hastanesi Yönetimi, geleneksel hale getirdiği iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit, Başhekim Yılmaz Şahutoğlu, yönetim kurulu üyeleri Serdar Kirmit ve Seval Kirmit Yazar, doktor kadrosu ve basın mensuplarının hazır bulunduğu iftar programında konuşan Şahutoğlu, “Sürekli dinamik bir sektör olan bu alanda yeniliğe açık bir kurum olarak yeni yatırımlarımız devam edecek. Sizleri burada ağırlamaktan çok mutluluk duyduk. Ramazan ayının başta İskenderun ve Hataylı hemşerilerimize, coğrafyamıza ve tüm insanlığa önce sağlık, barış, huzur ve esenliklere vesile olmasını diliyorum. Hepinizin ramazan ayını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit ise yaptığı konuşmada iftar davetine katılan basın mensuplarına teşekkür ederek; “Mübarek ramazan ayı münasebetiyle Palmiye ailesi olarak her sene düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Çok şükür bu yılda bu iftar sofrası bizlere nasip oldu. Hepinizin ramazan ayını kutluyorum. Teşriflerinizden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kategori:

1 Yorum

  • Mehrali ÇELİK
    Reply

    Sizde pek resim yok ama,buradaki resimde epey gazeteci varmış memlekette. Nazar olmaz inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.