İKEM KOLEJİ S.K. İLE GALATASARAY GELİŞİM KARŞI KARŞIYA

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İKEM Koleji Spor Kulübü Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde kendi grubunda başarılı bir sezon geçirdi. Şimdi de bir üst tura çıkmak için diğer grubun birincisi olan Galatasaray Gelişim’le karşı karşıya geliyor.

2 Şubat Cuma günü saat 13.00’da İskenderun Gençlik Hizmetleri Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek müsabakaya ilgi büyük… İlklerin kurumu İKEM Koleji yaptığı projelere bir ilkini daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 28 yıllık kurum olan İKEM Koleji, ilkeli ve profesyonel bakış açısıyla bölgeye değer katmaya devam ediyor.

Beden Eğitimi ve Spor Koordinatörü Antrenör Hamit DUMAN; “Hatay ‘a değer katmaya devam edeceğiz. İşimiz proje, işimiz organizasyon, işimiz eğitim. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru işler yapıyor ve başarıyoruz. Bize inanan, güvenen insanları mahcup etmemenin onurunu ve gururunu taşıyoruz. İşimizi en iyi en mükemmel şekilde yapacağız. İKEM Koleji bölgemize değer üstüne değer katacak. Unutulmamalı ki İKEM Koleji ilklerin kurumudur. Müsabakaya tüm halkımız davetlidir. Kızlarıma şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.