ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BAYRAMLAŞMA

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ramazan Bayramı arefesinde şehit ve gazi aileleri ile bayramlaştı.

Başkan Seyfi Dingil, TBMM İdare Amiri ve Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Erkan Olgay, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İskenderun Deniz Üs Komutanı Dz.Kur.Alb.Aykar Tekin ile birlikte şehit aileleri ve gazi yakınlarını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Şehit ve Gazi ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade Başkan Seyfi Dingil, ” ilçe kaymakamımız ve ilçe protokolümüz ile birlikte, kentimizde ikamet eden gazilerimiz ve şehit ailelerimizi ziyaret ediyor, onların mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyoruz. Bu vesile ile tüm şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve tüm halkımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ

Başkanı Seyfi Dingil,” Vatan için canlarını seve seve vermiş şehitlerimizin yakınları ve bu uğurda mücadele eden kahraman gazilerimiz ve aileleriyle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Devletimizin ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin refah ve huzur içinde yaşaması için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretler esnasında Gazi ve Şehit yakınları yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, ilçe protokolüne teşekkür ettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.