Zara İskenderunluları büyüledi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan ayının coşkusunu ve sevincini hemşehrileriyle doya sıya yaşatmayı hedefleyen yerel yönetim,  ünlü sanatçı Zara’yı 28 Mayıs Pazar günü İskenderun halkı ile buluşturdu.

Anıt alanında düzenlenen konser Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İskenderun Belediyesinin ortak organizasyonuyla gerçekleşmşi oldu.

Ülkenin aydınlık geleceğinin gençlerin elinde yükseleceğinin bilinci ile hareket ederek, sosyal yönü güçlü bir Hatay için çeşitli faaliyetleri hemşehrilerinin beğenisine sunan Başkan Savaş, unutulmayacak bir etkinliğe daha imza attı.

Zara’nın Birbirinden Güzel Şarkıları Hep Birlikte Söylendi

İftar yemeği ve Ramazan etkinliklerinin ardından büyük bir coşku ve tezahüratla İskenderun Anıt Alanı’nda sahne alan Zara, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla izleyenlerden büyük alkış aldı. Zara’nın güçlü sesiyle kulaklarının pasını silen İskenderunlular şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederek konserin tadını doya sıya çıkardı. Konser alanında birçok Beşiktaşlının olduğunu fark eden güzel şarkıcı, Beşiktaş’ın 15’inci şampiyonluğunu taraftarlar ile birlikte kutladı. Güzel sesi ve seslendirdiği şarkılarla İskenderun halkını kendisine hayran bırakan Zara, Hatay’ı çok sevdiğini sık sık dile getirdi.

Dudu’dan Zara’ya Çiçek

İskenderun halkının yoğun ilgi gösterdiği konser sırasında çiçek takdim etmek üzere sahneye çıkan CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Zara’ya tüm Hatay halkı adına teşekkür ederek çiçek takdim etti. Ayrıca tüm Hatay halkının mübarek Ramazan ayını da kutlayan Dudu, şampiyon olan Beşiktaş takımını da tebrik etmeyi unutmadı.

Enerjisini bir an olsun düşürmeyen ünlü şarkıcı Zara, gecenin sonunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını yad ederek konseri noktaladı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.