Gelişim Futbol Turnuvası

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin bu yıl birincisini düzenlediği ‘Futbol Turnuvası’ başladı. Forever Spor Kompleksi’nde düzenlenen futbol turnuvasının açılışına; Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız, hastane yöneticileri ve çalışanları katıldı. Turnuvanın ilk maçı Röntgen Spor ve Osteotom Spor takımlarının karşılaşmasıyla başladı. Maç öncesi her iki takımın oyuncuları hatıra fotoğraf çektirerek, birbirlerine başarılar diledi.

Turnuvanın güzel bir ortamda gerçekleştiğini ifade eden Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Müdür ve Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz, “Turnuvamızda, 6 takım mücadele edecek.  Özel İskenderun Gelişim Hastanesi olarak amacımız; sağlığımız için spor yapmak, sporu sevdirmek ve personelimizle birlik ve beraberliği en üst seviyeye çıkarmaktır. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen başta Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Yıldız olmak üzere, Turnuva Organizasyon Sorumlusu Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. M. Zeki Karaoğlan’a teşekkür ediyorum” dedi.

6 takımın müsabakalara katılacağı turnuva, 1 Temmuz 2016 tarihine kadar sürecek.

 

10 Haziran tarihinde başlayan turnuvanın ilk sonuçları:

Röntgen Spor:2 Osteotom:4

Yönetim Spor: 2 Internal Power:0

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.