Başkan Dingil: “İftar sofralarında kardeşlik rüzgarları”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, iftar sofralarında kardeşlik rüzgarının estiğini söyledi.

İskenderun Belediyesinin Ramazan ayında düzenlediği İftar sofralarında, kardeşlik ikliminde bir arada iftar yapmanın hazzı yaşanıyor.

Komşuluk, paylaşma, dayanışma ve bir arada olma kültürümüzün yaşatılmasına vesile olan iftar sofrası, halkımızdan ilgi görüyor.

İskenderun Belediyesi’nin ev sahipliğinde, her gün iskelede kurulan gönül sofrasında her kesimden ve her yaştan vatandaş aynı sofrada buluşuyor.

Vatandaşlarla birlikte iftar sofrasına katılan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halkla birlikte iftar yaptı.

Başkan Seyfi Dingil, iftar sofralarında ramazanın güzelliğinin yaşandığını belirtti.Başkan Seyfi Dingil, “Mübarek ramazanda halkımızla iç içe, birlik ve beraberlik içerisinde iftar yapmanın hazzını, mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan paylaşmaktır. Ramazan, dayanışma içerisinde olmaktır. Ramazan dargınlıkları unutmak, birbirimize saygı, sevgi ve hoşgörüyle yaklaşmaktır. Ramazan kardeşliktir. Bizi biz yapan, bir arada tutan, kültürümüzdür. Kültürümüzü yaşatacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşayacağız” dedi.

İftarın ardından vatandaşlarla sohbet eden Başkan Seyfi Dingil, hatırlarını sordu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.