Abdocan’ın CHP Kimlik kartı ailesine verildi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Abdullah Cömert’in ailesi CHP Gençlik Kolları’na kayıtlı olan üye kimlik kartı Cömert ailesinin isteği üzerine Abdocan’ın ailesine verildi.

1-abdocan kimlik (1)

 

Gezi direnişi sırasında polisin kasten attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden Abdullah Cömert’in ailesi CHP Gençlik Kolları’na kayıtlı olan oğullarının üye kimlik kartının hatıra olarak kendilerine verilmesini istedi. CHP Gençlik Kolları Genel Sekreteri Osman Killik ve il gençlik kolları başkanı Ümit Kutlu Hatay’da aileyi ziyaret ederek üye kartını ve CHP Gençlik örgütleri adına kaleme alınmış mektubu aileye teslim etti.

Ziyaretle ilgili bilgi veren gençlik kolları genel sekreteri Osman Killik, “Abdocan Hatay gençlik örgütümüzün en çalışkan ve en neşeli üyelerinden birisiydi. Gezi direnişinin ilk şehidi olarak bizim için çok özel bir yere sahip. Kimlik kartı genel merkezdeydi bir anı olarak istediler, biz de örgütlerimiz tarafından aileye yazılan bir mektupla beraber kartı kendilerine takdim etmeye geldik” diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.