Kalben hemşehrileri için sahnedeydi…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Açıldığı günden itibaren Türkiye’nin birçok yıldız ismini Hataylılarla buluşturan EXPO 2021 Hatay alanları, bu hafta sonu Türk pop müziğinin sevilen ismi Kalben’i konuk etti.

İskenderun doğumlu olan ünlü şarkıcı Kalben, Arsuz EXPO Meydan sahnesinde hemşehrilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve sahne performansıyla alanı dolduran binlerce hayranını coşturan başarılı şarkıcı, “Bugün doğduğum kentteyim. İskenderun, Arsuz, Hatay bizim. EXPO 2021’e katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş ve ekibine en içten dileklerimi gönderiyorum” dedi. 

Kalben, sevilen şarkılarını alanı dolduran binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Kalben’in söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden Hataylılar, müzik ve eğence dolu bir gece yaşadı.

KALBEN KİMDİR? 
17 Ocak 1986  yılında İskenderun’da dünyaya geldi. “Haydi Söyle” şarkısıyla popüler olan Kalben; Yazar, oyuncu, gitarist, müzisyen olarak müzik dünyasında adından söz ettiriyor.

Annesinin aldığı gitara 14 yaşında kavuşan kalben ilk müzik deneyimi annesinin aldığı klavye ile deneyimlemiş.
Üniversite eğitimini tamamlamasının ardından Ankara’dan İstanbul’a taşınan Kalben marka müdürü, editörlük, proje yöneticiliği gibi çeşitli işlerle görev aldı. “Sadece” adlı şarkısı 2014 yılında çekilen video ile tıklanma
rekorları kırmıştı.

İstanbul’da bir çok mekanda sahne alan Kalben 2016 yılında Saçlar, Sadece, Haydi Söyle gibi dikkat çeken şarkıların
bulunduğu albüm müzik listelerinde de en çok dinlenen ve mobil platformda
en çok indirilenler arasında yer aldı.  Kalben gitaristi Berkant Ali İncesaraç ile 2016 yılında evlendi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.