BAŞKAN EMRAH KARAÇAY: “ÜRETEN SAMANDAĞ’IN İLK PROJESİ BAŞLIYOR”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 

Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay, Samandağ’ın değişimi ve en kısa sürede yeniden ayağa kalkması için seçim döneminde sıkça bahsettiği vaatlerden biri olan “Parke Taşı Fabrikası ve Konkasör Projesi” nin müjdesini verdi.

 

Seçildiği ilk günden itibaren Samandağ’ ın ihyası ve yeniden inşası için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Başkan Emrah Karaçay ve ekibi, en kısa sürede hayata geçirecekleri projeyi halka duyurdu.

Samandağ Belediyesi’ nin öz kaynakları ile ilçenin öncelikli olarak yol sorununa çözüm üretmek için yol çalışmalarında kullanılacak parke taşı, briket ve altyapı malzemelerinin üretileceği tesisin hayata geçmesi ile belediyenin ortalama yıllık 15 milyon TL’ lik gider kaleminin ortadan kalkması hedefleniyor.

Önümüzdeki günlerde temeli atılacak projenin müjdesini veren Başkan Emrah Karaçay yaptığı açıklamada;

” Sevgili Samandağlılar, sizlere ilk uygulayacağımız ve seçim vaatlerimizde de sıkça bahsettiğimiz, belediyemiz bünyesine kazandırdığımız Parke Taşı Fabrikası ve Konkasör Projemizi duyurmak istiyorum.

Bu proje ile belediyemiz kendi kaynakları ile parke, briket ve altyapı malzemelerini üretecek olup yıllık 15 milyon TL civarı bir gider kalemini ortadan kaldıracaktır. Önümüzdeki günlerde temellerini atacağımız tesisimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Diğer projelerimiz için görüşmelerimiz devam ediyor, en yakın zamanda Üreten Samandağ’ı hep birlikte kuracağız” ifadelerine yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.