MEZARLIKLIKLARDA KESİNTİSİZ HİZMET

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi il genelindeki mezarlıklarda bakım, onarım, temizlik, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, mezarlıklarda temizlik, ot biçme faaliyetlerini rutin bir şekilde sürdürmekle beraber önemli noktalarda çeşme tadilatları, parke taşı-bordür onarımı, boya-badana işleri, ağaç budama, taziye çadırı yıkama, çöp toplama gibi hizmetlerine devam ediyor.

VATANDAŞLARIN MEMNUNİYETİNİ KAZANMIŞTI

Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda ücretsiz servis, çiçek dağıtımı, lokum ikramı ve diğer kapsamlı çalışmalarıyla vatandaşların güvenli ve temiz bir ortamda huzur içinde mezar ziyaretlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamıştı.

HİZMETTE 7/24 KARARLILIK

Büyükşehir yetkilileri, HBB Başkanı Sayın Mehmet Öntürk’ün talimatlarıyla yıkılmış şehri ayağa kaldırmak için il genelinde 7/24 çalışarak, sadece bayramlarda değil her zaman hizmet üretmeye ve vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini iletti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.