İGC’den Sami Üstün’e ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyelerinden Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

 31 Mart yerel seçimlerinin arından Arsuz Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Sami Üstün’ün ilk ziyaretçileri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

Yapılan ziyarette konuşan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, Arsuz’un kalkınması için yapacağınız tüm çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bölgemizin kalkınmasını biz gazeteciler cemiyeti de ciddi anlamda destekliyoruz yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum dedi.

Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün, “yapılan ziyaretiniz beni gerçekten mutlu etmiştir.  Seçim sonrasında dediğimiz gibi işimiz gücümüz Arsuz olacak. Bundan sonra da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hatay büyükşehir meclisinde Başkan Öntürk ile de konuşma fırsatımız oldu. Hepimizin Siyaseti bırakıp bölgemize hizmet etmesi için çaba harcaması gerekiyor” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.