NAZMİ CEYLAN: “BU SEÇİM İYİLERİN SEÇİMİ OLACAK!”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun halkı tarafından sevilen, çalışmalarıyla her kesimin takdirini kazanan İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan bugün Mustafa Kemal mahallesinde esnaflarla buluştu.

Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla sık sık sohbet etme fırsatı bulan Başkan Adayı Ceylan; “İskenderun merkezi sadece bir çarşıdan ibaret olmamalı. Mustafa Kemal Mahallesi uzun yıllar geniş nüfusa sahip, en büyük mahallelerimizden biridir. Burayı daha da canlandırıp çekim merkezi haline getirmek için gerekli projelerimiz mevcut.

“MAHALLE CEZALANDIRILIYOR”
İskenderun’da epremde en çok enkaz yaşanılan mahallelerin başında gelen Mustafa Kemal mahallesi ziyaretinde enkazların yerinde durmasına anlam veremediğini söyleyen İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan; “Her defasında dile getiriyorum. Bu kente en önemli projenin enkaz görüntüsünü yok etmektir. İnsanlar bu taş, toz, enkazları gördükçe acılarını hatırlatmaya kimsenin hakkı yok. 13 ay geçti hala mahallelerimize ne düzen geldi ne de temizlik.” Açıklamasında bulundu.

Esnafların işlerin durgun olduğundan şikayet ederken, hem ekonomik hem sağlık yönünden muzdarip olduğunu deklare etti.

“ARTIK HAYAL SATMASINLAR”
Mustafa Kemal mahallesi sakinleri ve esnafı adayların bize sayfa sayfa proje ile kandırmasın. Bizler temel sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz. Önce gelsinler şu mahalleyi temizlesinler, yakınlarımız depremde öldü önce şu binaları kaldırsınlar.” Şikayetlerini dile getirdiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.