CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu: Geliyoruz! Çünkü bizim hizmetten başka bir hedefimiz yok derdimiz yok

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hizmet için, liyakatli kadrolarla yola çıkan CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, mahalle miting ve toplantılarında moral buluyor. Her gittiği mahallede halkın ilgi ve coşkusuyla karşılanan Duduoğlu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Lütfü Savaş, gördüğü ilgiden memnun kaldı.

Mahalle sakinlerini selamlayarak konuşmasına başlayan CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, “Mustafa Kemal’in askerleri nasılsınız” dedi. Meclis üyesi adayları ve Belediye Başkan Aday adayları tek tek sahneye davet edildi. Yenişehir, Süleymaniye, Hürriyet, Cumhuriyet, Mustafa Kemal ve Muradiye Mahallesi sakinlerinin coşkuyla karşıladığı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu’nun programlarına şehir merkezinde Eski Bakanlardan Hurşit Güneş, Nihat Matkap eşlik etti.  Başkan Savaş ve Duduoğlu’nun katılımı ile devam eden mahalle miting ve buluşmalarına CHP İskenderun Belediye Başkan Adayları, Meclis üyeleri, İlçe yönetimi katıldı. Halkın büyük bir teveccühle karşıladığı Savaş ve Duduoğlu, beraberindeki kadrolar ve halkın geniş bir katılımı dikkat çekti.

“Hatay’ı kaosa sürüklüyorlar”

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, halka hitap ettiği konuşmalarında; “Bu Devlet 3-5 kişinin Devleti değil. Hepimizin Devleti. İskenderun’un 45 Mahallesine eşit hizmet vermek için geliyoruz. Çünkü bizim hizmetten başka bir hedefimiz yok, derdimiz yok. Biz en doğru kadroları kurarak yola çıktık. Sizler için yola çıktık. Çünkü biz kazanırsak sizler kazanacaksınız İskenderun kazanacak. Bu seçim Atatürk’ün Türkiye’sine, Atatürk’ün bize emanet ettiği Hatay’ın ve tüm ilçelerinde önemli bir dönüm noktadır. Atatürk’ün kadroları olarak bu ülkeyi kuran Atatürk’ün “Hatay benim şahsi meselemdir” dediği Hatay’ı kaosa sürüklüyorlar. Bizler Hatay’ın kaosa sürüklenmemesi için sizlerden destek bekliyoruz.” Dedi. Duduoğlu’nun bu sözleri halkta büyük bir coşkuyu da beraberinde getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.