YÜKSELİŞ KOLEJİ GENEL MÜDÜRÜ AYKUT DAVUT ÖKTEM, YENİLİK VE ATILIM RÜZGARLARI ESTİRİYOR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Okulda başarılı bir eğitim çizgisinin yakalanmasında eğitimde seviyeyi artıran projeler geliştirip hayata geçiren Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem’in, özverili ve vizyoner çalışmalarının önemi büyük.

AYKUT DAVUT ÖKTEM

Çocukların iyi bir geleceğe sahip olmaları için bugüne kadar pek çok projeye imza atan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, pozitif tavrı, kurduğu güçlü diyaloglar ve çözüm odaklı anlayışıyla etkin bir isim.

Çağdaş eğitimin önemli değerlerinden Öktem, donanımlı ve birikimli bir nesil yetişmesi için tüm enerjisini ortaya koyuyor.

 

Eğitimde çıtayı üst noktalara taşıyan çalışmalarını bugüne kadar eğitim camiası başta olmak üzere pek çok sivil toplum kuruluşlarından aldığı ödüllerle taçlandıran Genel Müdür Öktem, yüksek enerjisi ve güzel yüreğiyle yeni hedeflere doğru hızla yol almayı sürdürüyor.

Değerler eğitimi, farkındalık oluşturan etkinlikleri, güçlü eğitim ve idari kadrosuyla Yükseliş Koleji’nden veliler de memnuniyetini dile getiriyor.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.