Hak İş ve Özçelik İş sendikasından “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’’ Kutlaması

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hak İş konfederasyonu Hatay il başkanı ve Özçelik İş sendikası İskenderun Şube başkanı Mehmet Güngör “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’’dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak günlerini kutladı. Güngör sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajında:

Basın ve yayın organlarımız, daima demokrasimizin mihenk taşlarından biri olmuştur. Kamuoyunu tarafsız ve doğru bilgilendirme; “iletişim çağı” olarak adlandırılan günümüzde haber almanın ve iletişimin etkin kanallarından biri olan “Gazetecilik” mesleğinin ne derece önemli olduğu aşikardır.

Bu kutsal mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren ulusal basın mensuplarımız ile ilimizin ve ilçemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkılar sağlayan yerel basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor; Çalışmalarımızda başarılar diler;sevgi ve saygılarımı sunarım.
Başta çalışırken hayatını kaybeden basın mensupları olmak üzere ahirete intikal eden tüm basın mensuplarına Allah ‘tan rahmet, hayatta olanlara hayırlı uzun ömürler diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.