BAŞKAN GÜVEN “TÜM EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediyesi yoğun ve şiddetli yağışların ardından tüm saha ekipleri ile teyakkuzda.

İskenderun Belediyesi Meclisi bu günkü oturumunda aldığı karar ile İsa Taş’ın adını Mustafa Kemal Mahallesi’nde 575. Sokağa verdi.

Arsuz Belediyesi, aniden bastıran şiddetli yağmurdan etkilenen mahallelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sahada ekiplerle birlikte çalışmaları yakından takip eden Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Yoğun ve şiddetli yağışın ardından saha ekiplerimizle birlikte, öncelikle hemen müdahale edilmesi gereken yerlere müdahale edildi. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına, tüm mahallelerimizde incelemelerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor. İlk belirlemelere göre Çetillik, Gözcüler, Nardüzü, Karahüseyinli Uluçınar, Arpaçiftlik, Karagöz, Kışla, Hacıahmetli ve Karaağaç mahallelerimizde müdahale çalışmalarımız devam ediyor.

 

Ayrıca kurduğumuz Acil Müdahale Merkezinde mesai arkadaşlarımız nöbette. Talebi olan ve yardım isteyen vatandaşlarımız 0326 661 2111-12, 0326 643 3333, 0326 643 2072, 0552 794 9600 ve 0534 385 1136 numaralı telefonları arayarak iletebilirler. Tüm ekiplerimizle sahadayız.” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.