HBB BAŞKAN ADAY ADAYI BİROL ERTEM İGC’Yİ ZİYARET ETTİ CHP’nin Hatay Büyükşehir Aday adaylarının her birisi ayrı ayrı kıymetli

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Aday adaylığını açıklamasının ardından sahada çalışmalarını Hatay’ın gündemindeki siyasi gelişmeleri depremin vurduğu Hatay’ı ayağa kaldırmak için yapılması gereken çalışmaları dile getiren CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Birol Ertem, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde gazetecilerle sohbet etti.

İGC Başkanı Diyap Atar, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Birol Ertem’e ziyaretten duy duyduğu memnuniyeti ifade ederek çıktığı HBB Başkan Aday Adaylığı yarışında başarılar diledi.

CHP’nin Hatay Büyükşehirdeki aday adaylarını tek tek dile getirerek her birisinin ayrı bir değer olduğunu her birinin kıymetli olduğunu dile getiren Birol Ertem, HBB Belediye Başkanlığı için “deprem yaşayan bir il olarak Belediye Başkanlığı tecrübesi önemli. Halkın iradesi halkın teveccühü buna yetiyor mu diye bir anket yapılacak. Her hangi bir aday için şu an için verilmiş bir karar yoktur.” dedi.

7 Haziran 2015 (25. Dönem) ve 1 Kasım 2015 (26. Dönem) tarihlerinde yapılan genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekilliği yapan Birol Ertem, İskenderun’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.