Teşekkürler Hakan Bolat, Teşekkürler Cantürk Alagöz İŞTE CENTİLMENLİK BUNA DENİR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

TFF 2. Lig Kırmızı grubunda mücadele eden takımlar arasında yer alan İskenderun Spor ile Alagöz Holding Iğdır Spor karşılaşması öncesinde her iki takım kulüp başkanlarının gösterdiği centilmenlik örneği spor kamuoyuna damgasını vurdu.
Karşılaşma öncesi İskenderun Spor kulüp Başkanı Hakan Bolat ile Alagöz Holding Iğdır Spor kulüp başkanı Cantürk Alagöz, bir birlerini tebrik ederek başarı dileklerinde bulundular. Daha sonra gerek Başkan Hakan Bolat, gerek ise Cantürk Alagöz her iki takım taraftarlarının yanlarına giderek takımlarının formalarını takdim ettiler.
Bu arada İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ın da bulunduğu protokolde, İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Alagöz Holding Iğdır Spor kulüp Başkanı Cantürk Alagöz’e Turuncu Mavili formayı hediye etmesiyle birlikte Osmaniye 7 Ocak stadının ortasında çiçek takdim etti. Bu hareket taraftarlar tarafından ayakta alkışlandı.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.