BAŞKAN GÜVEN’DEN 100. YIL MESAJI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Cumhuriyetin 100. Yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven mesajında, “Cumhuriyet demek, bir milletin bağımsızlığı, özgürlüğü, hürriyeti demektir. Cumhuriyet sayesinde bu günlere geldik. Bugün, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarının bizlere armağan ettiği şanlı Cumhuriyetimizin 100. yılıdır. Bu güzel devleti bizlere armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve Atalarımızın bizlerden tek isteği Cumhuriyetimizi her zaman koruyup geliştirmemizdir. Bağımsızlık ve milli mücadelemizin sembolü olan Cumhuriyetimiz, ilelebet payidar kalacak, nesilden nesile aktarılarak her geçen gün daha da güçlü olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyet’imizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşları, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Cumhuriyetimizin 100. yaşını ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.