İSDER’DEN İGC ZİYARETİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İGC Başkanı Diyap Atar, İSDER yeni yönetimine başarı dileklerinde bulunarak “Hoş geldiniz. Yeni yönetime ve İskenderun’a hayırlı olsun” dedi.

İSDER yönetim kurulu Başkanı Onur Açıkalın, ev sahipliği için İGC’ye teşekkür eden Açıkalın, İskenderun ile ilgili sosyal projeleri yaşama geçirecek proje arayışında olduklarını belirterek İGC’den gelecek önerilere de açık olduklarını ifade etti.

İskenderun’un dinamiklerini bir araya getiren İSDER’in başarılı çalışmalara imza atacağını dile getiren İSDER yönetim kurulu Başkanı Onur Açıkalın, İskenderun’un her kesiminin temsil edildiği bir yapıda olduğu bir yapıdayız.

İlerleyen zamanlarda çeşitli etkinlikler ve sosyal projeler düzenleyeceğiz. Yapacağımız çalışmalarda sizleri yanımızda görmek istiyoruz. İGC’den destek ve önerileri bekliyoruz. Birlikte ortak akılla hareket ederek kent yayarına el ele çalışmaya hazırız” dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.